Historie Voorzitters

Wie waren in de loop der jaren onze voorzitters
2-25-1912 12-13-1914 A.v.d.Wel
12-13-1914 2-27-1916 R.A.Kaebisch
2-27-1916 5-21-1916 Jo Donatz
5-21-1916 8-6-1916 Mobilisatie geen voorzitter
8-6-1916 3-6-1919 R.A.Kaebisch
3-6-1919 9-6-1919 G.(Gijs) Donatz
9-6-1919 1-8-1921 R.A.Kaebisch
1-8-1921 12-13-1921 C.Koppenol
12-13-1921 6-23-1922 N.A.Moure
6-23-1922 11-27-1923 A.G.J.Holweg
11-27-1923 6-4-1924 L.J. de With
6-4-1924 6-11-1928 R.A.Kaebisch
6-11-1928 12-12-1930 W.Verdugt
12-12-1930 9-20-1932 Jo Donatz
9-20-1932 3-10-1934 W.C. van Bruggen
3-10-1934 7-31-1936 H.Donatz
7-31-1936 1942 C.Brandsma sr
1942 3-14-1952 Jac. Van Wijk
3-14-1952 2-20-1959 A. van Gessel
2-20-1959 9-6-1963 Jac. v.d. Laar
9-16-1963 8-20-1976 C.Brandsma jr
8-20-1976 2-20-1979 J.P.H.Vermeij
2-20-1979 8-31-1979 H.J.Bont
8-31-1979 5-30-1984 B.Brouwer
5-31-1984 9-24-1984 H.G.Werkhover
9-24-1984 9-23-1985 A.Alblas
10-7-1985 3-14-1988 A.Stuurman
3-14-1988 9-23-1988 O.v.d.Plaat
9-23-1988 9-27-1990 G.Boetzkes
9-27-1990 8-1-1992 C de Koster
8-1-1992 8-1-1995 R.Bloemendaal
8-1-1995 6-1-1998 Fr.v.d.Oever
6-1-1998 1-1-2003 D.Hoogerwaard
1-1-2003 10-24-2005 G.Kuipers
10-24-2005 11-17-2008 D.Schaaij
11-17-2008 heden J.Boekelman
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!