Cookie beleid Leerdam Sport '55

De website van Leerdam Sport '55 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres 
Voorzitter J. (John) Boekelman 06-51252450 info@leerdamsport.nl
Secretaris L. (Lin) v/d Weteringh   secretaris@leerdamsport.nl
Penningmeester J. (Jeroen) de Bruin   financieel@leerdamsport.nl
Hoofd Technische commissie Vacature   tc@leerdamsport.nl
Hoofd Jeugd S. (Sjaan) Sleeuwenhoek   tcjeugd@leerdamsport.nl
Hoofd Commerciële zaken D. (Dick) Kruijs    
Hoofd Wedstrijdzaken D. (Dick) de Jong   wedstrijdzaken@leerdamsport.nl
Hoofd Facilitair R. (Rudy) Keinemans   facilitair@leerdamsport.nl
Bestuurslid Algemene zaken Vacature    
 
E-mail Hoofdbestuur info@leerdamsport.nl    
E-mail Financiële administratie financieel@leerdamsport.nl    
E-mail ledenadministratie ledenadministratie@leerdamsport.nl    
Feestcommissie feestcommissie@leerdamsport.nl    
Wedstrijdzaken Senioren wedstrijdzaken@leerdamsport.nl    
Wedstrijdzaken Jeugd wedstrijdzaken-jeugd@leerdamsport.nl    
Facilitair facilitair@leerdamsport.nl    
Activiteitencommissie activiteitencommissie@leerdamsport.nl    
Website webmaster@leerdamsport.nl    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!