Algemeen nieuws

Tegenstanders beker bekend >>

De tegenstanders van Leerdam Sport '55 (1) zijn bekend.

Leerdam Sport speelt in groep 2 43 waar DSC (Kerkdriel), W.S.V. Well (Well) en Jan van Arckel (Ammerzoden).

DSC is een zondagvereniging die het komende seizoen uitkomt in de 4e klasse E van het district Zuid 1.
Well is een zaterdagvereniging en komt uit in de 4e klasse D in Zuid 1.
Jan van Arckel is de 2e zondagvereniging in onze poule en speelt 5e klasse D van het district Zuid 1.

De bekerwedstrijden worden gespeeld in de eerste drie weekenden van september.
Zodra het speelschema bekend is plaatsen wij dit op onze website.

Onderstaand de indeling voor de beker van de regioclubs:

ZUID I:

Groep 1 29: Pelikaan, MZC'11, VVGZ, Beek Vooruit.

Groep 1 50: Roda Boys, Orion, Emplina, TOP.

Groep 1 52: Drechtstreek, Prinsenland, Zundert, Strijen.

Groep 1 54: Arnemuiden, Oranje Wit, Moerse Boys, Papendrecht.

Groep 1 55: Klundert, BVV, Wilhelmina'26, Uno Animo.

Groep 1 57: Madese Boys, GRC 14, Woudrichem, Zwaluwe.

Groep 1 58: GJS, Unitas, SVW, SCO.

Groep 1 59: Hardinxveld, Sliedrecht, CVV Zwervers, Nieuw-Lekkerland.

Groep 1 60: WSC, Almkerk, Terneuzense Boys, SC 't Zand.

Groep 1 62: Deso/Van der Horst, Leones, Margriet, Nivo Sparta.

Groep 2 04: SC Everstein, Ophemert, Lekvogels, GVV.

Groep 2 10: ASH, Kozakken Boys 2, Herovina, Vuren.

Groep 2 24: Wieldrecht, VVGZ 2, EBOH, Dubbeldam.

Groep 2 25: SV Noordeloos, OMC, RCD, GSC/ODS-zon.

Groep 2 27: GVV'63, Beesd, MVV'58, DFC.

Groep 2 29: De Zwerver, ASWH 2, SC Emma, Groot-Ammers.

Groep 2 30: SCR, Brakel, Wadenoijen, Sparta'30.

Groep 2 31: Alblasserdam, Sleeuwijk, SVS'65, Theole.

Groep 2 32: HRC'14, Teisterbanders, Unitas-zat, ZBC'97.

Groep 2 36: Be Ready, Peursum, DSS'14, Schelluinen.

Groep 2 42: Alem, BMC, Asperen, Maliskamp.

Groep 2 43: DSC, Well, Leerdam Sport'55, Jan van Arckel.

Groep 2 44: Virtus, De Fendert, Noordhoek, De Alblas.

Groep 2 46: RKKSV, Kerkwijk, RKVSC, Den Dungen.

Groep 2 51: WHS, VCW, SVC, Groote Lindt.

Groep 2 55: Hedel, RKTVC, Zuilichem, Dussense Boys.

Groep 2 59: HSSC'61, MEC'07, ASV Arkel, NOAD'32.

Groep 2 64: VVAC, GSC/ODS-zat, Streefkerk, Sliedrecht 2.

Groep 2 65: IFC-zat, Hoeven, SV Capelle, DHV.

Groep 2 68: Haaften, Rhelico, SCZ, BZS.

Groep 2 70: Dubbeldam, Altena, Ameide, Buren.

Groep 2 71: Haarsteeg, PSV, DESK, GDC.


WEST 1:

Poule 6: Brederodes, JSV Nieuwegein, PVCV, Sportlust'46.

Poule 9: IJFC, TGG, VVIJ, WNC.

Poule 22: Geinoord, Heukelum, LRC Leerdam, SV Nieuw Utrecht.

Poule 23: CDW, SVL, Tricht, Vriendenschaar.

Poule 25: De Bilt, PVC, SV Meerkerk, Valleivogels.


WEST 2 (3e en 4e klasse):

Poule 5: Ammerstol, Be Fair, FC Perkouw, SPV'81.

Poule 13: Moordrecht, Spirit, WDS, Woerden.

Poule 21: Bergambacht, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven.

Poule 35: AGE-GKK, Dilettant, Kamerik, Nieuwerkerk.

Poule 41: CKC, GOZ, 's-Gravendeel, Lekkerkerk.

Poule 50: Gouderak, Houtwijk sv, SJZ, WIK.

Poule 54: Cabauw, Charlois sv, DHL, Stompwijk.

Poule 56: Besiktas, Haastrecht, Nicolaas Boys, Olympia 2

Poule 58: ODB, Pretoria, SVH, Stolwijk.