Algemeen nieuws

Leerdam Sport vaak richting Dordrecht >>

Leerdam Sport '55 (1) is voor het seizoen 2017 - 2018 ingedeeld in de 3e klasse C van het district Zuid 1.

Op initiatief van HSSC '61 was door een aantal regioclubs, waaronder Leerdam Sport '55, het verzoek richting de KNVB gedaan om de regioclubs bij elkaar in te delen. Nu de indeling bekend is is het toch wel even schrikken. Voor HSSC '61 en SC Everstein zal het helemaal schrikken zijn, want die zijn ingedeeld in de 3e klasse D van het district West 1.

Leerdam Sport gaat dus het komende seizoen veel richting Dordrecht en we zullen zien hoe de speelsterkte is.

De tegenstanders van Leerdam Sport in 3C zijn:

De Alblas, Alblasserdam, DFC, Ameide, Vuren, De Zwerver, Asperen, Schelluinen, Streefkerk, ZBC'97, EBOH, IFC en Groote Lindt.


Hieronder het volledige overzicht van de indelingen zaterdagvoetbal seizoen 2017 - 2018.

ZUID I

1e klasse C: Bennekom, Delta Sports, DHSC, DTS Ede, DUNO D, GJS, GRC 14, LRC Leerdam, De Merino's, Montfoort, Sliedrecht, SVL, WNC, Woudenberg.

2e klasse F: Almkerk, Brederodes, Drechtstreek, Hardinxveld, Heukelum, Nivo Sparta, Papendrecht, Pelikaan, Roda Boys, SV Meerkerk, SVW, Tricht, Wilhelmina;26, Woudrichem.

3e klasse C: De Alblas, Alblasserdam, DFC, Ameide, Vuren, De Zwerver, Asperen, Schelluinen, Streefkerk, ZBC'97, EBOH, Leerdam Sport'55, IFC, Groote Lindt.

3e klasse D: Altena, GDC, GVV'63, Haaften, Herovina, NEO'25, NOAD'32, Olympia'60, Sleeuwijk, Sparta'30, SSC'55, SV BLC, SV Capelle, Willem II.

4e klasse D: ASH, Brakel, Groot-Ammers, Peursum, MVV'58, SV Noordeloos, Kerkwijk, VVAC, WSV Well, SVS'65, Zuilichem, Unitas, ASV Arkel, Rhelico.

WEST 1

3e klasse D: Benschop, DESTO, DOSC, FC Driebergen, Focus'07, HSSC'61, Jonathan, Kockengen, SV Lopik, Maarssen, OSM'75, SC Everstein, SVM, Voorwaarts.

4e klasse G: DSVU, EDO, Elinkwijk, Faja Lobi KDS, Hercules, HMS, Houten, Kismet, Lekvogels, Odin, VIOD, VSC, VVJ.

WEST 2

1e klasse B: Brielle, Bruse Boys, DCV, Deltasport, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Nieuw-Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, Oude Maas, SC Feyenoord, SHO, VVGZ.

3e klasse C: FC Perkouw, HBSS, Kethel Spaland, Schoonhoven, Leonidas, VVOR, Spirit, Dilettant, Zwarte Pijl, Bolnes, DVO'32, Zestienhoven, Lekkerkerk, Excelsior R.

4e klasse C: Aarlanderveen, Kamerik, Linschoten, Moerkapelle, NSV'46, Rijnstreek, Rohda'76, Siveo'60, Sportief, SPV'81, Woerden, Woubrugge, Zevenhoven.

4e klasse E: Ammerstol, Bergambacht, CKC, FC IJsselmonde, Gouda, Hermandad, Hillegersberg, LMO, Moordrecht, Nieuwerkerk, Ommoord, Overmaas, PKC'85, Swift Boys.